Modul Články

Napište kolegům článek o zážitcích z konference, informujte je o výsledcích svého oddělení nebo šiřte své know-how. V modulu Články můžete vést diskuzi a nechat si přečtení článku potvrdit.

Modul Nástěnka

Řekněte všem kolegům hned zčerstva o pracovních či soukromých novinkách. Modul Nástěnka zobrazí na pracovní ploše důležité informace od kolegů. Příspěvky může kdokoli komentovat a reagovat na ně.

Modul Kontakty

Spravujte si své kontakty a synchronizujte si je do svého telefonu. Kontakty získáváte z dat obchodních partnerů, kolegů nebo spravujete své vlastní. 

Modul Osoby

Evidujte si veškeré informace o zaměstnancích a doplňujte info o obchodních partnerech. Ve svém profilu si nastavte, jaká upozornění se vám budou zobrazovat, vlastní fotku či novou adresu nebo telefonní číslo.

Modul Docházka

Rozlučte se se složitým zaznamenáváním pracovní doby svých zaměstnanců. Modul Docházka je nejen jednoduchým záznamem, ale také skvělým podkladem pro účetní.

Modul Výkazy práce

Sledujte čas odpracovaný na jednotlivých úkolech. Výkazy práce pomohou zaměstnancům při plánování činností a manažerům v přehledu nad stavem úkolů.

Modul Kalendář

Už nikdy nezapomenete na důležitou pracovní schůzku nebo úkol. Kalendář navíc propojíte se svým e-mailem. Díky tomu můžete rozesílat pozvánky a tvořit z nich úkoly, které se vám uloží do systému.

Dokumentový sklad

S eBRÁNA systémem máte vše na jednom místě, zasložkované a snadno vyhledatelné odkudkoliv.

Modul Rezervace

Modul Rezervace se stane jedním z nejdůležitějších pomocníků vaší firmy. Slouží pro zamlouvání předmětů sdílených ve firmě. Můžete si s jeho pomocí také rezervovat zasedací místnost nebo firemní vůz.
ANCHOR_TOP_TITLE