Mějte přehled o narozeninách vašeho šéfa či kolegy v kanceláři. Podívejte se na nové tváře ve firmě, zjistěte co mají rádi, co je zajímá a hlavně co umí, pro lepší budoucí spolupráci.

 • Popis modulu

  Modul Významné události je chytrým doplňkem pro vaši plochu v eBRÁNA systému. Zobrazují se v něm narozeniny, výročí nástupu kolegů nebo nováčci ve vaší společnosti. Vaše firemní sociální síť tak bude obohacena o užitečného pomocníka, díky kterému mohou pracovníci popřát k významnému výročí nebo blíže poznat nově příchozí kolegy.

  Modul využijí například i obchodní zástupci, kteří díky zobrazeným významným událostem mohou nezávazně navázat komunikaci s klientem.


  Díky modulu budete informace o nových spolupracovnících. Na své úvodní ploše vidíte jméno i fotografii nově příchozích lidí již budete vědět, že jde o novou posilu do firemního týmu. Vaše personální oddělení může ke každé osobě přidat krátké informace o tom, co pracovníka baví a jakou pozici bude zastávat.
 • Jak modul používat

  Modul Významné události nevyžaduje žádnou práci navíc. Stačí při zakládání profilu v modulu Osoby vyplnit datum nástupu do firmy a datum narození. Modul pak automaticky tato data zpracuje a uloži. Tím je vše hotovo a vy budete na nadcházející události upozorněni ve widgetu Významné události. Modul Významné události funguje pouze jako widget na pracovní ploše. Jak widget přidat naleznete na Přidání widgetu.

 • Widget Významné události
  Widget umožňuje zobrazení nejrůznějších typů událostí ve firmě. Můžete založit více widgetů, z nichž každý bude zobrazovat odlišný typ události.
  Widget má parametr událost, který umožňuje nastavit typ zobrazované události, například zobrazování nových pracovních posil nebo narozenin svých kolegů.
ANCHOR_TOP_TITLE